Skip to content

Keshilla per shendetin

Mireserdhet ne web site tone, ketu do te gjeni keshilla te ndryshme per shendetin.

Helicobacter Pylori, Këshillat e farmacistes.
Helicobacter Pylori është një bakter patogjen që jeton në mukozën e stomakut, poshtë mukusit që rreshton muret …
Sekrecionet vaginale me ngjyrë, këshilla tona:
Sekrecionet vaginale nuk kanë ngjyrë apo erë , janë të pangjyrë ose të bardha dhe prodhohen nga …
Aknet e lëkurës, këshilla nga Dr. Jorida Memini
Dr. Jorida Memini, Mjeke Dermatologe Acne eshte gjendje e lekures qe karakterizohet nga prania e pucrrave  inflamatore …
Kremi Hidratues nga O2 organic është për femra dhe meshkuj.
Edhe pse oferta e produkteve organike të kujdesit të lëkurës mbetet e drejtuar kryesisht për femrat, për …
Këmba e atletit, mykoza e këmbës.
Këmba e atletit është një dermatit ngjitës i shkaktuar nga myku (kërpudhat) dhe mund të prekë këdo …
Diabetikët, këshilla për matjen e glukozës.
Diabeti mellitus karakterizohet nga një ndryshim i metabolizmit të sheqerit, i cili mund të shkaktojë hiperglicemi të …
Këshilla nga farmacistja për sëmundjet e veshit.
Çrregullimet e veshit mund të jenë të natyrave të ndryshme dhe mund të kenë shkallë të ndryshme …
Stina e alergjive, Allergoff me mua!
Alergjitë e stinës kanë nisur të shtojnë numrin e të sëmurëve. Mjekët pediatër referojnë se çdo ditë …

Alergjia ndaj pluhurit në shtëpi, Zgjidhja me ALLERGOFF® Spray.

Alergjitë ndaj marimangave të pluhurit shfaqen në mënyrë të ngjashme me alergjitë e tjera, përfshirë ato sezonale. Mjeku alergolog fillimisht mund ta ketë të vështirë të dallojë një alergji ndaj marimangave të pluhurit gjatë një ekzaminimi fillestar.

O2 Organic kujdesi për lëkurën me përbërës 100% natyral

Përfitimet e një rutine të përditshme të kujdesit të lëkurës janë të pafundme. Lëkura e pastër, e hidratuar dhe e shëndetshme fillon me një përkushtim ndaj një rutine të qëndrueshme të kujdesit të lëkurës. Ne besojmë në një rutinë që është e thjeshtë – një që përfshin një ose dy produkte natyrale të fuqishme dhe vetëm disa minuta nga koha juaj.

Suplementet Ushqimore

Muaji i shtate i shtatezanise:

error: Permbajtja e Farmaceutika.org eshte e mbrojtur. Ju lutem na kontaktoni nese ju duhet informacion shtese.
Exit mobile version