Skip to content
Sale!

MotusArt Emulgel Aloe Vera

Original price was: L1800.Current price is: L1500.

MotusArt Emulgel Aloe Vera

QETËSUES RELAKSUES

Përmbajtja:

 • Aloe Vera,
 • Ekstrakt i Artiglio del diavolo,
 • Ekstrakt Arnica,
 • Kamfor Natyror,
 • Vaj Hypericum,
 • vaj esencial rozmarine,
 • Vaj esencial Gaultheria,
 • vaj esencial trumze.

Paketimi: 100 ml

Cmimi: 1500 lek

MotusArt Emulgel Aloe Vera

QETËSUES RELAKSUES

Krem xhel kundër lodhjes dhe qetësues i rekomanduar për masazh në rast të tensionit të lokalizuar të muskujve dhe kyçeve, kontrakturave dhe ngurtësimit të shpatullave dhe qafës.

Është ideal për masazhe përgatitore për ushtrime fizike.

Nuk përmban VAJRA MINERALE, PEG, PARABEN, PARFUM.

Përmbajtja:

 • Aloe Vera,
 • Ekstrakt i Artiglio del diavolo,
 • Ekstrakt Arnica,
 • Kamfor Natyror,
 • Vaj Hypericum,
 • vaj esencial rozmarine,
 • Vaj esencial Gaultheria,
 • vaj esencial trumze.

Përdorimi:

Shpërndajeni në mënyrë të barabartë në zonën që do të trajtoni dhe masazhojeni deri në përfundim

perthithjen, deri ne dy herë në ditë.

Paketimi: 100 ml

error: Permbajtja e Farmaceutika.org eshte e mbrojtur. Ju lutem na kontaktoni nese ju duhet informacion shtese.