Skip to content

Këshilla për shëndetin

Mireserdhet në web site tonë, këtu do të gjeni këshilla të ndryshme për shëndetin.

Si të aktivizoni siç duhet metabolizmin? Dieta SIRT.
Humbja e peshës ose shtimi në peshë janë procese të lidhura me fiziologjinë e organizmit dhe të …
Elemis. Opinione dhe këshilla mbi produktet e markës angleze.
Sot do të bej një postim për produktet ELEMIS që i bleva dhe i provova për një …
A mund të mbeteni shtatzënë menjëherë pas lindjes?
Ndodh shpesh që nënat e reja pyesin nëse një shtatzëni e re a ndodh menjëherë pas lindjes: …
Problemet e fertilitetit në cift.
ÇFARË ËSHTË STERILITETI NË ÇIFT Infertiliteti në çift është një reduktim i pavullnetshëm i aftësisë për të …
Gjumi dhe hidtratimi nga Toskani Night Reverse për lëkurë më të bukur.
Mjafton një gjumë i mirë i natës për të ndryshuar gjithçka: humorin, pamjen, dozën e energjisë. Nje …
Mpiksjet e gjakut gjatë ciklit menstrual: A duhet të shqetësohem?
Të kesh mpiksje gjaku gjatë menstruacioneve është mjaft e zakonshme. Në shumicën e rasteve, edhe pse janë …
Nishanet e kuqe në lëkurë: a duhet të shqetësohemi?
Nishanet e kuqe në lëkurë nuk janë një problem shëndetësor, përveç nëse janë të bezdisshëm në pamje …
Mushkonjat dhe fëmijët: si t’i mbroni nga pickimet
Rregulli kryesor është të përpiqeni të parandaloni 'takimet e ngushta'. Po si? Si ta mbroni fëmijën tuaj …

Alergjia ndaj pluhurit në shtëpi, Zgjidhja me ALLERGOFF® Spray.

Alergjitë ndaj marimangave të pluhurit shfaqen në mënyrë të ngjashme me alergjitë e tjera, përfshirë ato sezonale. Mjeku alergolog fillimisht mund ta ketë të vështirë të dallojë një alergji ndaj marimangave të pluhurit gjatë një ekzaminimi fillestar.

O2 Organic kujdesi për lëkurën me përbërës 100% natyral

Përfitimet e një rutine të përditshme të kujdesit të lëkurës janë të pafundme. Lëkura e pastër, e hidratuar dhe e shëndetshme fillon me një përkushtim ndaj një rutine të qëndrueshme të kujdesit të lëkurës. Ne besojmë në një rutinë që është e thjeshtë – një që përfshin një ose dy produkte natyrale të fuqishme dhe vetëm disa minuta nga koha juaj.

Suplementet Ushqimore

Muaji i shtate i shtatezanise:

error: Permbajtja e Farmaceutika.org eshte e mbrojtur. Ju lutem na kontaktoni nese ju duhet informacion shtese.