Skip to content
Sale!

Crema Eudermica Aloe Vera

L2400

Krem Eudermic nga Aloe Vera

Trajtim kundër skuqjes dhe qetësimit.

Për lëkurë me probleme dhe të acaruar.

Përmbajtja:

  • Aloe Vera;
  • Ekstrakt Ginko Biloba;
  • Ekstrakti i jamballit;
  • vaj kamelie;
  • Vaj orizi.

Nuk përmban PEG dhe paraben

Paketimi: 50 ml.

Cmimi: 2400 lek

Krem Eudermic nga Aloe Vera

Trajtim kundër skuqjes dhe qetësimit.

Për lëkurë me probleme dhe të acaruar.

Ekstraktet bimore të Ginko Bilobadhe Jamball, të pranishme në formulim, mbrojnë dhe forcojnë kapilarët sipërfaqësorë, duke reduktuar në këtë mënyrë skuqjen dhe duke i dhënë gjithashtu lëkurës një ndjenjë të menjëhershme freskie dhe mirëqenieje. Falë pranisë së Aloe Verës, vajit të orizit dhe kamelias, me një veprim qetësues, ky krem unifikon lëkurën dhe e ushqen atë në thellësi, duke stimuluar rinovimin e qelizave.

Nuk përmban VAJRA MINERALE, PEG, dhe paraben.

Substancat funksionale të përfshira:

Aloe Vera; Ekstrakt Ginko Biloba; Ekstrakti i jamballit; E pasaponifikueshme e Avokado; vaj kamelie; Vaj orizi.

Përdorimi:

Aplikojeni kremin në fytyrë me një masazh të lehtë derisa të përthithet plotësisht 2 herë në ditë, pas pastrimit me Qumësht Pastrues me Aloe

 

Paketimi: 50 ml.

 

error: Permbajtja e Farmaceutika.org eshte e mbrojtur. Ju lutem na kontaktoni nese ju duhet informacion shtese.