Skip to content
Sale!

Serenol

L2000

PERSHKRIMI:

 • Serenol Plus
 • 2000 lek
 • Shtese Ushqimore për mirëqënien e sistemit nervor
 • Paketimi : 28 Tableta

 • Kategoria: Integrator Ushqimor
 • Firma: L”energia delle Piante

9 in stock

SKU: 00-00-01 Categories: , , ,

SERENOL– Suplement ushqimor i cili vepron në mënyrë të favorshme në kompleksin e funksioneve të varura drejtpërdrejt ose të ndërmjetësuara nga sistemi nervor duke vepruar në humorin fiziologjik dhe ekuilibrin psikofizik .

Përberësit:

Pluhur Grifonia S.; griffonia S. ekstrakt i thatë; ekstrakt i thatë rodiola i titruar 1% salidroside; ekstrakt i thatë maca; ekstrakt i thatë hypericum perforatum; oksid magnezi; Ekstrakt i thatë ginko biloba i titruar 24% si flavonglukozide ginko.

Grifonia – emri shkencor i së cilës është Grifonia simplicifolia – është një bimë me gjelbërim të përhershëm që i përket familjes Fabaceae, vendase në Afrikën qendrore-perëndimore.

Përdorimi i SERENOL:

 • Nga 1-2 kapsula në ditë të merren me ujë në vaktet kryesore.
 • Doza e rekomanduar i referohet një personi të rritur me trup dhe peshë.
 • Çdo ndryshim në dozën mesatare të rekomanduar më lart mund të vlerësohet nga specialisti (mjeku, naturologu, farmacisti).

Kujdes:

 • Për gratë shtatzëna ose në laktacion dhe fëmijët rekomandohet të këshilla mjekësore.
 • Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
 • Mbajeni larg fëmijëve nën tre vjeç.
 • Suplementet nuk synojnë si zëvendësim për një dietë të larmishme.

Formati i nje kutie SERENOL:

28 kapsula nga 500 mg

Lexo të gjitha informacionet e nevojshme këtu:

Serenol, për një humor më të mirë!

Serenol

Serenol Shtese Ushqimore

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

error: Permbajtja e Farmaceutika.org eshte e mbrojtur. Ju lutem na kontaktoni nese ju duhet informacion shtese.