Skip to content
Sale!

Dietokal DrenoPur

Original price was: L2800.Current price is: L2500.

Dietokal DrenoPur

  • Suplement dietik
  • Efekt Drenues, Depurativ i organizmit
  • Paketimi :Shishe 500 ml me kuti
  • Cmimi 2500 lek

Dietokal DrenoPur

Suplement dietik

Ndihmës në rastet e dietave me kalori të ulëta për të promovuar ekuilibrin e peshës trupore. Lehtëson eliminimin e lëngjeve të tepërta.

Përbërësit

Ujë, infuzion i gjetheve Matè (Ilex Paraguariensis), Infuzion me gjethe çaji oolong (Camellia Sinensis), Infuzion i gjetheve të gjelbra (Camellia Sinensis l. Kuntze), Fruta të papjekura portokalli të hidhur e.f. (Citrus Aurantium L.) tit. 10% sinefrinë, Rrënja e fshesës së kasapit e.f. (Ruscus Aculeatus L.) tit. 5% ruskogjeninë, gjethe çaji Java e.f. (Ortosiphon Stamineus Benth), lëng ananasi i koncentruar (Ananas Comosus), aromë ananasi, sorbat kaliumi, benzoat natriumi, acid limoni, sukralozë.

Paketimi:

Shishe 500 ml me kuti

Paralajmërimet:

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk synojnë si zëvendësim për një dietë të larmishme. Mos e merrni produktin gjatë shtatzënisë, laktacionit dhe nën 12 vjeç.

Mos e administroni produktin dhe mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve nën 3 vjeç. Mos e merrni në rast të mbindjeshmërisë ndaj njërit prej përbërësve të tij.

Ky produkt nuk është një zëvendësues për një dietë të larmishme. Duhet të përdoret si pjesë e një diete adekuate me kalori të ulët duke ndjekur një mënyrë jetese të shëndetshme me një nivel të mirë aktiviteti fizik. Nëse dieta ndiqet për periudha të zgjatura më shumë se tre javë, këshillohet që të kërkoni këshilla mjekësore.

 

error: Permbajtja e Farmaceutika.org eshte e mbrojtur. Ju lutem na kontaktoni nese ju duhet informacion shtese.