Skip to content
Sale!

Crema Snellente Aloe Vera

Original price was: L2200.Current price is: L1800.

Crema Snellente Aloe Vera

Krem dobësimi

Përshpejton lipolizën dhe vepron kundër papërsosmërive të celulitit.

Ky krem ​​depërton shpejt, duke lënë një ndjenjë intensive mirëqenieje.

Përbërësit:

 • Aloe Vera,
 • Alga Kafe,
 • Ornus Ash,
 • Gështenja e Kalit,
 • Kafeinë,
 • Acid Glukuronik,
 • Vaj esencial i Cedrus Atlantica

Përmbajtja: 200 ml 

Cmimi: 1800 lek

Crema Snellente Aloe Vera

Krem dobësimi

Përshpejton lipolizën dhe vepron kundër papërsosmërive të celulitit.

Ky krem ​​depërton shpejt, duke lënë një ndjenjë intensive mirëqenieje.

Formulim inovativ që kombinon algat kafe dhe përbërësit aktivë natyralë për një veprim rimodelues dhe reduktues.

Përgatitje e krijuar për të përshpejtuar lipolizën, aktivizimin e mikroqarkullimit dhe nxitjen e eliminimit të toksinave nga indet.

Nuk përmban VAJRA MINERALE, PEG,PARABEN.

Substancat funksionale të përfshira:

 • Aloe Vera,
 • Alga Kafe,
 • Ornus Ash,
 • Gështenja e Kalit,
 • Kafeinë,
 • Acid Glukuronik,
 • Vaj esencial i Cedrus Atlantica

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në zonat e prekura, duke e masazhuar deri në fund

thithjen

Përmbajtja: 200 ml 

 

error: Permbajtja e Farmaceutika.org eshte e mbrojtur. Ju lutem na kontaktoni nese ju duhet informacion shtese.