Skip to content
Sale!

GRANI DI LUNGAVITA

Original price was: L1150.Current price is: L960.

🔳 Grani di Lungavita

  • Suplement ushqimor me pĂ«rbĂ«rĂ«s natyrale qĂ« nxisin tranzitin e zorrĂ«ve.
  • PĂ«rbĂ«rĂ«sit e GRANI DI LUNGAVITA?Senna (Cassia angustifolia Vahl) gjethet plv. ; frangula (Rhamnus frangula L.) bark plv. ; aromatizues;
    senna (Cassia angustifolia M. Vahl)
    mallow (Malva sylvestris L.) gjethe plv.
  • MĂ«nyra e pĂ«rdorimit dhe dozimi:RekomandojmĂ« marrjen ditore prej 1 deri nĂ« 4 kokrra, tĂ« gĂ«lltitura me ujĂ« mundĂ«sisht nĂ« mbrĂ«mje para darkĂ«s.
  • PĂ«rmban Probiotik
  • 80-90 tableta

 

 

GRANI DI LUNGAVITA

Eshtë një suplement ushqimor me përbërës natyrale që nxisin tranzitin e zorrëve.

Lehtëson funksionet fiziologjike të tranzitit të zorrëve.

Në doza të vogla (1 kokërr) vepron si tonifikues , në doza më të larta (4-5 kokrra) vepron si laksativ që nuk prish funksionet e tretjes dhe që vështirë se shkakton varësi, prandaj rekomandohet luftimi i kapsllëkut të zakonshëm.

Produkti tregohet në rast të kapsllëkut kronik ose akut, vështirësi në tretje dhe ndryshim të florës së zorrëve.

Përbërësit e GRANI DI LUNGAVITA?

Senna (Cassia angustifolia Vahl) gjethet plv. ; frangula (Rhamnus frangula L.) bark plv. ; aromatizues;
senna (Cassia angustifolia M. Vahl)
mallow (Malva sylvestris L.) gjethe plv.

Mënyra e përdorimit dhe dozimi:

Rekomandojmë marrjen ditore prej 1 deri në 4 kokrra, të gëlltitura me ujë mundësisht në mbrëmje para darkës.

Kapsllëku:

Eshtë një çrregullim gastrointestinal, karakterizohet nga vështirësi në evakuimin e jashtëqitjes, shpesh shoqërohet nga simptoma të tjera, si dhimbje koke, fryrje e zorrëve dhe një bark i fryrë.

Secili prej nesh mund të vuajë ose të ketë vuajtur nga kapsllëku, por zakonisht është një gjendje e përkohshme dhe jo serioze, e lidhur, për shembull, me një dietë të çekuilibruar në atë periudhë të caktuar.

🔳Çmimi 960 lek
.

error: Permbajtja e Farmaceutika.org eshte e mbrojtur. Ju lutem na kontaktoni nese ju duhet informacion shtese.