Skip to content
Sale!

Krem Fytyre Anti-Age

Original price was: L3000.Current price is: L2700.

  • Krem Fytyre Anti-Age
  • Aloe Vera
  • Krem special antirrudhë
  • Një formulë innovative antirrudhë, hidratuese e thellë specifike për parandalimin e rrudhave.
  • Flakon 50 ml
  • Cmimi 2700 lek

 

Krem Fytyre Anti-Age

Aloe Vera

Krem special antirrudhë

Një formulë innovative antirrudhë, hidratuese e thellë specifike për parandalimin e rrudhave.

Falë principeve funksionale hidratuese natyralë, i jep lekurës një pamje më të relaksuar, të hidratuar, të rigjeneruar që në aplikimet e para. Rrudhat më të thella reduktohen duke i dhene lekures rininë dhe shkelqimin e saj natyral.

Përbërësit:

Aloe vera, Acid hyaluronic, Vaj Argani, Vaj Avokado, Vaj macadamia, Vitamin E

Mënyra e përdormit:

Aplikojeni në lekurën e larë me parë me qumështin hidratues nga Aloe Vera, cdo darkë në formë masazhi te lehtë.

Flakon 50 ml

Nuk përmban vajra mineralesh, paraben dhe PEG.

error: Permbajtja e Farmaceutika.org eshte e mbrojtur. Ju lutem na kontaktoni nese ju duhet informacion shtese.