Skip to content
Home » THYROSET: KOMBINIMI ME I MIRE PER TIROIDEN TUAJ!

THYROSET: KOMBINIMI ME I MIRE PER TIROIDEN TUAJ!

Kjo është mënyra natyrale, me ushqim të plotë për të mbështetur një përgjigje të shëndetshme të tiroides dhe hormonit endokrin. Kombinimi i tirozinës dhe algave të Oqeanit Atlantik ndihmon trupin të stimulojë prodhimin e hormoneve tiroide në një mënyrë natyrale. Shëndeti i zemrës dhe qarkullimit prek të gjithë njerëzit.

Nuk ka të bëjë vetëm me ushqimin e zemrës por edhe atë që duhet të shmanget, të tilla si sheqeri i rafinuar, vajrat bimorë të përpunuar dhe tymi i cigareve. Ka të bëjë gjithashtu me mbështetjen e shëndetit të gjëndrave, të cilat ndihmojnë në një përgjigje të shëndetshme të zemrës siç është tiroidja. Për të mbështetur një përgjigje të shëndetshme të tiroides, përdorni Thyroset.

Permban rozmarine te egër dhe rigon, Thyroset përmban aminoacidin tirosinë si përbërës kryesorë aktivë, së bashku me algat e largëta të Oqeanit Atlantik. Për mbështetje të maximale kombinojeni me kapsulat ActiFEM dhe gjithashtu vajin Oreganol. Ju gjithashtu mund të përdorni vaj rigoni, duke e fërkuar gjëndrën tiroide. Algat e detit janë mënyra e sofistikuar e natyrës për të mbështetur funksionin e shëndetshëm hormonal, veçanërisht funksionin e sistemeve tiroide dhe vezoreve. Eshtë thelbësore që të merren alga nga burime të pastra me një rrezik të reduktuar të ndotjes, dhe për shkak të ndotjes rrezatuese të Fukushima, algat e bregdetit të Paqësorit nuk janë më të dëshirueshme.

Burimet kryesore përfshijnë zonën Islandeze dhe rajonin e Oqeanit Atlantik. U përdoren këto alga me cilësi të lartë për të mbështetur funksionin e shëndetshëm të tiroides, gjirit dhe vezoreve, ndërsa gjithashtu mbështet shëndetin e sistemit imunitar dhe të gonadave mashkullore.

Ju mund ta porosisni online tani ne: www.farmaceutika.org ose ne whatsup ne nr e tel: 0692673121. Produkti ju vjen brenda Tiranes per 24H dhe ne rrethe per 48H.

https://www.northamericanherbandspice.com/shop/thyroset/

error: Permbajtja e Farmaceutika.org eshte e mbrojtur. Ju lutem na kontaktoni nese ju duhet informacion shtese.