Skip to content
Home » INFLAM-EEZ: LEHTESONI DHIMBJET TUAJA!

INFLAM-EEZ: LEHTESONI DHIMBJET TUAJA!

Lehtesoni dhimbjet

Ky është një kompleks vajor i fuqishëm dhe i besueshëm për lehtësimin e dhimbjeve të ditës. Eshtë i ngrënshëm dhe mund të merret edhe me ushqim, e perbere nga livando e egër turke, vaj rozmarine e egër, ekstrakt dhe vaj gjethe dafine.

Detajet e produktit: Aplikoni atë ne vendin e dhimbjes për relaksim të shëndetshëm të muskujve dhe gjithashtu për mbështetje të shëndetshme të ligamenteve. Përdorni sa më shpesh të jetë e nevojshme për të lehtësuar inflamacionin dhe dhimbjen kronike.

PERMBAN:

Manaferrat Camu Camu Përdoren vetëm manaferrat e egra camu camu të zgjedhura me dorë 100%, të korra përgjatë brigjeve të lumit Amazon. Një burim jashtëzakonisht i pasur i Vitaminës C me një dendësi deri në 50 herë më të lartë se portokalli. Camu camu ynë është një burim integral i ushqimit të vitaminës C natyrial dhe është gjithashtu i pasur me bioflavonoide, të cilat ndihmojnë në bio-disponueshmërinë e Vitaminës C.

Xhenxhefil: Flavonoidet e xhenxhefilit natyral janë përgjegjëse për përfitimet e fuqishme shëndetësore për stomakun, zorrët dhe sistemin imunitar.

Xhenxhefili ynë është ekstraktuar në mënyrë super kritike dhe prandaj është pa alkool dhe kimikate të tjera.

Ju mund ta porosisni online tani ne: www.farmaceutika.org ose ne whatsup ne nr e tel: +355695149733. Produkti ju vjen brenda Tiranes per 24H dhe ne rrethe per 48H.

https://www.northamericanherbandspice.com/shop/inflam-eez-oil/

error: Permbajtja e Farmaceutika.org eshte e mbrojtur. Ju lutem na kontaktoni nese ju duhet informacion shtese.
Exit mobile version